header_6.jpg

Přihlášení na celý seriál 2017

SpinFit - přihlášení na celý seriál 2017
Start.  číslo Jméno Příjmení Datum nar. Team Kat. název
13 Kryštof Bažant 12.9.2007 Cyklo Benda Žáci 2 - 9 - 10 let
14 Anežka Bažantová 31.5.2010 Cyklo Benda Žákyně 1 - 7 - 8 let
67 Adam Benes 9.6.2011   Předžáci 5 - 6 let
34 Martin Beran 13.5.2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
35 Jana Beranová 12.8.2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM Mladší žákyně - 11 - 12 let
68 Vanesa Bohánská 22.11.2010 SKI Team Liberec Žákyně 1 - 7 - 8 let
27 Lucie Burgermeisterová 13.8.2008 Team Cyklo Benda Žákyně 2 - 9 - 10 let
87 Marek Bursa 16.1.2009 Liberec Žáci 1 - 7 - 8 let
37 Claudie Čapková 23.1.2007 IVAR CS AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
101 Ondřej Čech 27.10.2014 SpinFit Liberec Odrážedla
91 Laura Černíková 6.10.2008 SunSki Špindlerův Mlýn Žákyně 2 - 9 - 10 let
93 David Čižinský 5.2.2011 Krnsko Předžáci 5 - 6 let
94 Filip Čižinský 6.9.2013 Krnsko Bobíci do 4 let
50 Mikuáš Děták 4.10.2007 ADASTRA Sokol Veltěž Žáci 1 - 7 - 8 let
61 Aneta Dlouhá 18.8.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
12 Josef Dovolil 16.11.2005 BIKE TEAM Jilemnice Mladší žáci - 11 - 12 let
47 Matěj Dvořák 23.11.2005 BeManiax DDM Větrník Mladší žáci - 11 - 12 let
39 Jan Fara 29.7.2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 1 - 7 - 8 let
17 Marek Franc 23.4.2004 Cyklo Benda Team Starší žáci - 13 - 14 let
78 Karolína Frydrychová 16.2.2009 BOVELLI Žákyně 1 - 7 - 8 let
6 Filip Gamba 30.1.2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Předžáci 5 - 6 let
79 Kryštof Gamba 30.11.2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Odrážedla
29 Štěpán Görög 30.7.2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
74 Štěpán Hájek 11.2.2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 1 - 7 - 8 let
75 Tomáš Hájek 4.4.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
16 František Hanuš 29.9.2008 POCTA - BikeGallery Žáci 2 - 9 - 10 let
33 Kateřina Hašková 13.10.2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Žákyně 1 - 7 - 8 let
71 Matěj Havelka 2.12.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
53 Daniel Maximus Hendrich 23.4.2008 Expres CZ-Scott Team Kolín Žáci 2 - 9 - 10 let
54 Pavla Hendrichová 25.9.2003 Expres CZ-Scott Team Kolín Starší žákyně - 13 - 14 let
48 Thobias Maxmilian Hertl 12.8.2011 POCTA Předžáci 5 - 6 let
49 Sophia Elizabeth Hertl 17.4.2014 POCTA Odrážedla
11 Eliáš Hofman 10.2.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
81 Vítek  Hroch 5.1.2004 DDM Větrník Liberec Starší žáci - 13 - 14 let
3 Ondřej Jelínek 6.7.2009 PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí Žáci 1 - 7 - 8 let
4 Bruno Jelínek 7.5.2013 PROTOTYPE MODELS Kryštofovo Údolí Bobíci do 4 let
44 Eduard John 16.8.2009 BIKETEAM TURNOV Žáci 1 - 7 - 8 let
45 Antonín John 11.3.2008 BIKETEAM TURNOV Žáci 2 - 9 - 10 let
1 František Jungwirth 30.7.2006 DUKLA Liberec Mladší žáci - 11 - 12 let
2 Štěpán Jungwirth 24.7.2008 Dukla Liberec Žáci 2 - 9 - 10 let
90 Anežka  Kluchová 1.1.2006 Magic Bike Team Mladší žákyně - 11 - 12 let
86 Petr Kniha 27.5.2006 KC KOOPERATIVA Mladší žáci - 11 - 12 let
85 Kateřina Knihová 31.8.2003 KC KOOPERATIVA Starší žákyně - 13 - 14 let
51 Adam Knobloch 25.7.2010   Žáci 1 - 7 - 8 let
52 Kristýna Knoblochová 22.7.2012   Předžákyně 5 - 6 let
15 Václav Kratochvíl 27.9.2006 Team Cyklo Benda Mladší žáci - 11 - 12 let
76 Radim Kučera 21.1.2009 Bike&Ski Racing Team Žáci 1 - 7 - 8 let
38 Tomáš Kudrna 12.4.2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Žáci 1 - 7 - 8 let
46 Nelly Kussmannová 15.7.2010 Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem Žákyně 1 - 7 - 8 let
82 Kristýna Lhotáková 15.5.2011 Rohozec Amulet Team Předžákyně 5 - 6 let
83 Sofie Lhotáková 21.5.2013 Rohozec Amulet Team Bobice do 4 let
5 Oliver Lodr 9.4.2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Předžáci 5 - 6 let
70 Patrik Loukotka 27.5.2008 SAC Bělá pod Bezdězem Žáci 2 - 9 - 10 let
66 Štěpán Malínský 14.10.2007 Bike Team Jilemnice Žáci 2 - 9 - 10 let
8 Tomáš Meier 1.9.2007 BIKETEAM TURNOV Žáci 2 - 9 - 10 let
9 Václav Meier 12.1.2010 BIKETEAM TURNOV Žáci 1 - 7 - 8 let
22 Lukáš Moulis 18.3.2012 Ivar CS Author Team Předžáci 5 - 6 let
23 Ondřej Moulis 8.4.2009 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 1 - 7 - 8 let
84 Tobiáš Petrák 7.4.2011 Pocta Předžáci 5 - 6 let
60 Johana Petrof 29.2.2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
41 ŠTĚPÁN Pilous 29.1.2008 IVAR.cs author team Žáci 2 - 9 - 10 let
62 Barbora Podlipná 27.11.2004 BAKAKO Nová Paka Starší žákyně - 13 - 14 let
36 Jakub Pohořalý 8.2.2006 BIKE TEAM Jilemnice Mladší žáci - 11 - 12 let
65 Matyáš Polák 17.7.2006 KC KOOPERATIVA Mladší žáci - 11 - 12 let
80 Matouš Posledník 23.12.2005 DDM Větrník Liberec Mladší žáci - 11 - 12 let
24 Martina Procházková 21.1.2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Předžákyně 5 - 6 let
25 Kateřina Procházková 4.9.2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Odrážedla
64 Kateřina Procházková 4.9.2013 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Bobice do 4 let
59 Jan Pšenička 8.1.2013   Bobíci do 4 let
31 Marek Rajnoch 6.1.2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žáci 1 - 7 - 8 let
32 Barbora Rajnochová 2.6.2007 IVAR CS AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
26 Adam Rydval 9.11.2009   Žáci 1 - 7 - 8 let
42 Míša Sedláčkova 21.5.2012 IVAR CS Author Team Předžákyně 5 - 6 let
43 Veronika Sedláčková 9.8.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
30 Marek Semerád 14.7.2012 SRAM MITAS TREK team Předžáci 5 - 6 let
88 Ondřej Stromský 6.5.2011   Předžáci 5 - 6 let
89 Vít Stromský 19.9.2007   Žáci 2 - 9 - 10 let
72 Martin Šlambor 17.5.2010 Paklisport Žáci 1 - 7 - 8 let
77 Lucie Šlamborová 15.2.2007 PAKLISPORT Jablonné v Podj. Žákyně 2 - 9 - 10 let
40 Karolína Špicarová 18.6.2008 Cyklo Špicar Jilemnice Žákyně 2 - 9 - 10 let
10 Michael Šulc 22.4.2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Žáci 2 - 9 - 10 let
73 Adam Šulc 8.12.2005   Mladší žáci - 11 - 12 let
63 Martina Václavů 28.12.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
18 Robin Vašíček 20.5.2012 ADASTRA Sokol Veltěž Předžáci 5 - 6 let
19 Denis Vašíček 25.7.2008 ADASTRA Sokol Veltěž Žáci 2 - 9 - 10 let
20 Natálie Volejníkova 14.6.2006   Mladší žákyně - 11 - 12 let
21 Nikola Volejníková 14.6.2006   Mladší žákyně - 11 - 12 let
28 Štěpán Votýpka 13.4.2009 OK BOR Žáci 1 - 7 - 8 let
7 Viktorie Vyhnisová 24.1.2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM Žákyně 2 - 9 - 10 let
55 Lucka Zelená 27.6.2010 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Žákyně 1 - 7 - 8 let
56 Jakub Zelený 13.1.2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Předžáci 5 - 6 let
57 Radim Zeman 15.5.2004 Bike & Ski Bakajda Starší žáci - 13 - 14 let
58 Ota Zikeš 2.3.2005 DDM Větrník Liberec Mladší žáci - 11 - 12 let
92 Adam Žitný 16.8.2008 Mitas Sram Trek Žáci 2 - 9 - 10 let

Partneři

Spolupořadatelé

Kalendář závodů

Žádné události

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.